gumuş takı ve tablolar.yaglıboya resimler.parti süsleme.gezi.

Popüler Yayınlar

30 Eylül 2012 Pazar

SU bebeğin partisi

(ARADA YAPTIKLARIM).Düzeltemedim, yaşıma verin lütfen. Bu kuba da genel havayı veren bir resim den almadır.bunu genelde yapmam ama sevdiğim bir arkadaş için yaptım.alttaki de oraya ait bir çiçek.
Şimdi  SU BEBEK VE ANNE KUĞU FERYAL........
 bu parti aslında su bebeğin annesinin partisi.süslerimiz hazırlandı,halamız izge yer ayarlamasını da yapınca ,gidip yerleştirecegiz..şimdilik bebek pastasının süslerini takmadan size gösterebiliyorum.eğer sizde yaparsanız ,mutlaka yeni doğan bezi alın ki,hastanede hemen kullanabilsin.birde hiç yapıştırıcı kullanmayın ve çok iyi koruyun,böylece sağlıklı olsun.

 annemiz hem hamile hem yoga eğitmeni ,bu durumda internetten aldıgım bu resim tam ona uygun.inşallah beğenir.gerçekten ben hazırlıklar sırasında çok heyecanlandım.onunda mutlu olmasını isterim.
buyuk hevesle aldığım kağıt kesme makinası ile bu güzel şekilleri kestim,ama okadar zevkli ki yaptıklarım az geliyor.kendimi tutmakta zorlanıyorum.sizde isteyin ki ben daha çok yapabileyim.

bebişimizin tulum, önluk ve çorapları.pek çok blogda var ,sağ olsunlar bende onlardan faydalandım.bu arada hastane odası hazırlıklarım da bitti.baby shower :yeşil pembe renklerde,neşeli,karton ağırlıklı,gençlere yönelik,şekerli ve hareketli olacak.ama hastane odası:beyez- pembe,dantel,tul karışımı ile hazırlanacak.oda size zevkle sunulacak.tabiiki azalmakla birlikte yeğlıboya çalışmalarım sürmektedir.iki arkadaşa kuba gezimizle ilgili resim yaptım,oldukça beğenildi.ne mutlu bana.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder